Ufak Tefek Cinayetler'de kimin öldüğü ifşa oldu!

Star Tv ekranların izleyici karşısına çıkan ve yılın en iyi dizisi seçilen Ufak Tefek Cinayetler sezon finaline gidiyor malumunuz. Türkiye'de yayınlanan dizilerden daha farklı bir yapıya sahip olan Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü sorusunu, yani dizinin sonunu başından beri arıyoruz. Ufak Tefek Cinayetler 31.yeni bölümde bu sorunun cevabını alabiliriz. Tabi ayrıntılara dikkat ederseniz.

Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü sorusunun cevabı bu sezon sonunda belli olur mu olmaz mı bilinmez ancak teoriler üremeye devam ediyor. Ufak Tefek Cinayetler 31.yeni bölümde, o meşhur düşme sahnesi yaşanacak. Ama kimin öldüğünü görecek miyiz kesin değil? Medya Haber buna dair bir teori ortaya attı. Kulağa oldukça mantıklı geliyor.

Teori şu yöne; camdan düşen kişinin kolları yarım açık. Burada belli oluyor. Yani maktülün üzerinde yarım kollu ve tulu olduğu tahmin edilen bir kıyafet bulunuyor. Peki bitti mi bitmedi.

Yakında çekiminde ise düşen kişinin kıyafeti daha net belli oluyor. Kıyafet düz bir kumaşa sahip ve parlak değil. Bu detayların üzerinden karakterlerin kıyafetlerine göre kimin öldüğüne dair çıkarımlarda bulunuldu. Bakalım ölen kişi kimmiş.

Oya'nın kıyafeti tarif edilen kıyafete uymuyor.

Merve'nin kıyafeti uyumlu. Ancak dizinin kilit karakterlerinden biri olduğu ve gelecek sezon devam edeceği kesin olduğu için ölen kişi o değil.

Arzu'nun kıyafeti ise düşen kişinin kıyafetine göre fazla açık.

Pelin ise oldukça parlak bir kıyafet giymiş. Yani tamamen uymuyor.

Burcu karakterininde zaten ölmediğini biliyoruz. Peki o zaman ölen kişi kim? Bir erkek mi? Kolları yarım açık bir kıyafet, eğer kısa kollu gömlek giymemişse, ölen kişinin erkeklerden biri olmadığını gösteriyor.

Geriye kalan tek isim Elif karakteri oluyor. Düşen kişinin kıyafeti ile Elif'in kıayfeti birebir uyuyor. Parlak olmayan siyah kumaş, tulum vari kıyafet ve yarım açık kol.

Ancak bu bir teoriden ibaret. Dizinin bu bölümün daha bir sene evvel çekildiği varsayılırsa, ölen kişi Elif olmayadabilir.

 

- Tanış Gazetesi, Medya bölümünde yayınlandı
https://www.tanisgazetesi.com.tr/medya/1553995/ufak-tefek-cinayetlerde-kimin-oldugu-ifsa-oldu