Hande Fırat evlendi

15 Temmuz darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı facetime görüşmesiyle kariyerinde zirveye çıkan Hande Fırat dün Ankara'da iş adamı Murat Özvardar ile dünyaevine girdi.

Haber albümü için resme tıklayın

Herkesin merakla takip ettiği düğüne birçok isim katıldı. Aydın Doğan'ın da yer aldığı düğünde Ankara'nın yeni belediye başkanı Mustafa Tuna kıydı. Birçok ismin yer aldığı düğünde Hande Fırat'ın gelinliği de çok merak edildi. Sade bir gelinlik tercih eden Hande Fırat'ı aynı zamanda birçok gazeteci arkadaşı da yalnız bırakmadı. Gelin hep birlikte Hande Fırat'ın düğününde yaşananlara bakalım.

ERDOĞAN TÖRENDE YOKTU: Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'nın kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini ise AB Bakanı Ömer Çelik, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Murat Ezberci ve Recep Ercan Keskin yaptı. Bakan Çelik törende, "Sayın Cumhurbaşkanımız adına burada bulunuyorum. Kudüs'le ilgili toplantısı, telefon trafiği var. Kendisi benim gelmemi istediler. Sayın Cumhurbaşkanının evli çiftlere tavsiyesini herkes biliyor" diyerek evlilik cüzdanını geline takdim etti.

MURAT ÖZVARDAR KİMDİR? Hande Fırat'ın evlenmesiyle birlikte herkes damadın kim olduğunu merak etmeye başladı. Hande Fırat ile uzun zamandır ilişki yaşayan Murat Özvardar dün muradına erdi. 1952 yılında Manisa’da kurulan Özvardar şirketlerinin başında olan Murat Özvardar ünlü bir iş adamı. Özvardar, Beyaz eşya, inşaat, mobilya, otomotiv ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermekte olan şirketin başında.

HANDE FIRAT KİMDİR? 10 Eylül 1974'te Ankara'da doğdu. Ankara Tevfik Fikret Lisesi’ni bitirdikten sonra, Ankara Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. Üniversitede okurken çalışmaya başladı. Bülent Çaplı'nın dersinde Baki Şehirlioğlu ve Murat Yetkin'i dinledi; ATV ya da Kanal D'de staj yapma şansı doğdu. Kanal D’de yaptığı stajla televizyonculuk hayatı başladı. Sırasıyla Kanal D, NTV ve BRT‘de çalıştı. 1999 yılının Kasım ayında da başbakanlık muhabiri olarak CNN TÜRK'te başladı. Şimdi Hürriyet'in Ankara temsilcisi olan Hande Fırat aynı zamanda program yapıyor.

İÇKİSİZ DÜĞÜN İPTALİ : Hande Fırat'ın düğünü polemikleri de beraberinde getirdi. İçki ikramı olmayan düğün Ankara'da ünlü bir otelde yapıldı. İçkisiz düğün sebebiyle bazı davetlilerin katılmadığı iddia edildi. Cem Küçük iddianın sahibiydi.

NİKAHI İMAM MI KIYDI: Düğünle ilgili twitterda dolaşan bir diğer iddia da buydu. Bilindiği gibi imamlara yasayla nikah kıyma yetkisi verilmişti. Hande Fırat'ın nikahını da bir imamın kıydığı söylentisi çıktı. Ancak nikahı kıyan imam değil Ankara'nın yeni belediye başkanıydı.

EGEMEN BAĞIŞ EŞİYLE GELDİ : Düğüne katılan Egemen Bağış için Hande Fırat'ın nikahı ayrı bir önemdeydi. Zira çiftin nişan yüzükleri kendisi takmıştı. Egemen Bağış düğüne eşi Beyhan Bağış ile birlikte katıldı.

06 Aralık 2017 - MagazinYorum yazarak Tanış Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Tanış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Günün MVP'si kim olur ?