- 13 Aralık 2017

Seren Serengil ile Gülben Ergen karşılanca…

mask

Aralarında bir türlü sular durulmayan Seren Serengil ile Gülben Ergen bir davette karşılaştı. Ergen'i gören Serengil kahkahayı bastı.

Gülben Ergen ile Seren Serengil arasında sular durulmuyor. Yeşim Salkım ve Seren Serengil geçtiğimiz haftalarda "kocama dokunma" diye paylaşımlar yaparak Gülben Ergen'e ateş püskürmüşlerdi. Gülben Ergen'in ise bu konu karşısında ne yapacağı her zaman merak konusu olmuştu. Sadece dava açacağını söyleyen Gülben Ergen ve Seren Serengil o olaydan sonra ilk kez karşılaştı. Düzenlenen bir gece de karşılaşan Seren Serengil ve Gülben Ergen'in o anları kameraya yansıdı. Bakın Seren Serengil, Gülben Ergen'i görünce ne yaptı!

2/6
mask

Her şey Kanal D’de yayımlanan “Magazin D” programında Gülben Ergen'in evli işadamı Tolga Duğles'le ilişkisi olduğu haberinin çıkmasıyla başladı. Programda Ergen’le Duğles’in bir kitapçıda çekilmiş görüntülerine yer verildi ve ortalık karıştı. Önce Seren Serengil, Gülben Ergen için soysal medya hesabından “evli erkekleri yoldan çıkarma” alışkanlığı olduğuna dair bir mesaj yazdı ve sildi. Sonrasında ise Yeşim Salkım konuya dahil oldu ve Gülben Ergen’e ilişkin çok ağır iddialarda bulundu.

3/6
mask

Ergen'in eski kocası Hakan Uzan'la birlikte olduğunu söyleyen Yeşim Salkım, “Gülben yüzünden bu ülkeden gitmek zorunda kaldım. Zamanında onun yüzünden çok veto yedim. O zamanki eşimle Gülben'in ilişkisi için dedektif tuttum. Bunlar yüzünden kanserin eşiğinden döndüm. Maddi-manevi büyük zarara uğradım. Gülben, Seren Serengil'in evlenmek üzere olduğu kişiyle beraber oldu. Ama artık onun başka bir yuva yıkmasına izin vermeyeceğim.” ifadelerini kullandı.

4/6
mask

Seren Serengil de sosyal medya hesabından Ergen’i hedef alan sert bir açıklama yaparak, yazının sonuna “#kocamadokunma” başlıklı bir etiket yazdı. Bu etikette sosyal medyada çokça tartışıldı. Herkesin konuştuğu ve bir anda gündeme oturan olaydan sonra ise Gülben Ergen ve Seren Serengil hiç karşılaşmamıştı. Ta ki dün geceye kadar!

5/6
mask

Seren Serengil'i gören Gülben Ergen ne yapacağını şaşırdı. Seren Serengil de adeta nispet yaparcasına Gülben Ergen'in arkasından kahkahalar attı. Magazincilerin Gülben Ergen'e Seren Serengil'i gördünüz mü sorusu üzerine, "Hayır görmedim" diyerek arabasına bindi. O arabalar ise kameralara böyle yansıdı. İşte o anlar:


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Tanış Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Tanış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz