Kuruluş Hakkında

2013 yılında TUNÇ MEDYA GRUP bünyesinde kurulan TANIŞ ANKARA gazetesi; basın camiası içerisinde hızla yükselen ivmeye sahiptir. Yaptığı haberler ile Ulusal kanal ve ajanslara haber kaynağı olan Tanış Ankara ulusallaşma yolunda olan bölgesel GAZETEDİR.

Ankara ilimiz ile beraber yirmi beş ilçesine de hizmet veren gazetemiz on beş günde bir yazılı basında yer alarak ülkemiz ve özellikle Ankara ili ve İlçeleri için önem taşıyan haber ve gelişmeleri Ankaralılar ve Ankara da yaşayan tüm okuyucularımız ile paylaşmaya gayret gösteren HALKIN SESİ olmaya odaklı bir MEDYA KURULUŞUDUR.

TANIŞ ANKARA internet haber portalı ile ulusal arenada da kendisini kanıtlamış ve özel haberleri ile Basın dünyasının ilgi odağı olmuş TARAFSIZ bir gazetedir.

Gazetemizin her baskısı en az beş bin adet basılarak Ankara’nın tüm önemli kurum ve kuruluşlarına, iş dünyasının önde gelen isimlerine ulaştırılan bir dağıtım ağı kurarak yerel yazılı basının en çok okunan gazetelerinden biri olmayı başarmış bir Ankara gazetesidir.

Tunç medya gurup NİSAN 2017 tarihi itibari ile TANIŞ BEYPAZARINI çıkararak yayın gurubuna bir yeni gazete daha eklemiştir. Tanış Beypazarı gazetemiz haftalık bir baskı ile ayda dört kez yazılı olarak çıkartılarak BEYPAZARI, GÜDÜL, AYAŞ, NALLIHAN ilçelerine ve Ankara’nın birçok resmi kurum ve kuruluşlarına dağıtımı yapılan BEYPAZARININ SESİ OLMAYI HEDEFLEMİŞ İLK İLÇE GAZETEMİZDİR.

Misyonumuz:

Gündem haberlerini ve gelişmelerini yakından takip ederek en doğru haliyle okuyucuyla ve izleyici ile buluşturmak. Yerel gazetecilik ve yayıncılıkta etik değerlere saygılı olarak mesleğe bakışı geliştirerek ulusal ve uluslararası standartlarımızın sürekliliğini sağlamak. Tüm canlı haklarına saygılı olmak.

Vizyonumuz:

Tarafsızlık ve güvenilirlik ilkelerine bağlı kalarak yazılı, görsel, işitsel ve dijital yayın dünyasında örnek ve önder bir kuruluş olmak. Yerel basın dünyasında göstermiş olduğu başarıyı ulusal basın dünyasında da gösteren ulusal bir medya kuruluşu olmak.

Değerlerimiz:

* Tarafsız olmak

* Kişilerin ve kurumların haklarına saygılı olmak

* Çevreye karşı duyarlı olmak