Sarıtoprak'tan 15 Temmuz mesajı

Veli Sarıtoprak 15 Temmuz darbe girişiminin 1'inci yıl dönümü nedeniyle açıklamalarda bulunarak, "Rabbimizin bize bir daha 15 Temmuzları göstermemesi duası ile Şehitlerimizi rahmetle anıyor, Gazilerimizi minnetle yâd ediyoruz. Vatan Size minnettardır" dedi.

İşte Veli Sarıtoprak'ın mesajı:

Tam bir yıl önce hain FETO ve işbirlikçileri tarafından girişilen darbe teşebbüsünü lanetlemek, necip milletimizin bu hain teşebbüs konusundaki hassasiyetini paylaşmak ve mübarek vatanımızın parçalanmasını hedefleyen bu teşebbüse cüret edildiği 15 Temmuz tarihinin unutulmaması ve hafızalara kazınması için katkıda bulunmak Vakfımızın vatanı vazifesidir.

TUSİAV olarak bu ham teşebbüsü ve buna cüret edenleri en keskin ifadelerle lanetliyor ve Devletimizin bu hain FETO ile işbirlikçilerine karsı vermiş olduğu mücadeleyi sonuna kadar destekliyoruz.

Sivil toplum örgütlerinin çatı kuruluşu TUSİAV olarak bu önemli mücadelede üzerimize düşen vazifeleri her zeminde Devletimiz ve Milletimiz uğrunda yerme getirmeye son nefesimize kadar devam edeceğimizi bir kez daha gururla haykırıyoruz.

Rabbimizin bize bir daha 15 Temmuzları göstermemesi duası ile Şehitlerimizi Rahmet'le anıyor, Gazilerimizi minnetle yâd ediyoruz.

Vatan Size minnettardır.

TUSİAV Yönetim Kurulu adına Başkan Veli SARITOPRAK  

14 Temmuz 2017 - GündemYorum yazarak Tanış Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Tanış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Günün MVP'si kim olur ?

YÜKLENİYOR