Alişan ile Eda Erol ayrılığının nedeni ne?

Alişan ile Eda Erol ayrılığının perde arkası aralandı. İşte ayrılığın nedeni...

Alişan ile Eda Erol'un aşkı herkese sürpriz olmuştu. Henüz çiftin haberinin şoku atlatılamamışken Alişan ve Eda Erol 29 Haziran’da nişanlanmıştı. Instagram'dan aşk dolu fotoğraflarını yayınlayan çiftin evlenmesine kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak çift evlenmeye 1.5 ay kala yine sürpriz bir çekilde ayrıldı. Ortaya neden olarak birçok iddia atıldı. Sonunda ise gerçek neden ortaya çıktı.

Evlenmelerine kesin gözüyle bakılan Alişan ve Eda Erol'un ayrılık kararı önce yalanlanmış ardından kabul etmişti taraflar.

Eda Erol, nişandan önce dizilerde rol alıyordu. Alişan nikâhtan sonra Eda Erol’un çalışmasını istemiyordu.

Önce ortaya Eda Erol'un eski sevgilisi yüzünden ayrıldıkları iddiası atılmış ancak Alişan bunu kesin bir dille yalanlamıştı.

PEKİ AYRILIĞIN GERÇEK NEDENİ NE?

İddialara göre her şey Eda Erol'un nişanlısından habersiz bir diziye “Evet” demesiyle başladı.

Bunu duyan Alişan çıldırdı ve nişanı attı. Alişan nikâhtan sonra Eda Erol'un çalışmasını istememiş.

Eda Erol ise ayrılık sonrası oyunculuk ajansına kaydoldu.

Alişan Oya Çınar'a verdiği röportajda, "Eda önceden oyunculuk yapmış ama artık yapmayacak. Çünkü evleneceğiz. Oyunculukta çalışma koşulları çok zor" ifadelerini kullanmıştı.

11 Eylül 2017 - MagazinYorum yazarak Tanış Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Tanış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Günün MVP'si kim olur ?

YÜKLENİYOR