Burcu Başoğlu'nun eşinden şok sözler

Murat Başoğlu ile görüntülenen Burcu Başoğlu'nun eşi olay ile ilgili açıklamalarda bulundu. Selçuk Kabadayı'dan zehir zemberek sözler...

Murat Başoğlu geçtiğimiz aylarda genç bir kadınla bir teknede öpüşürken görüntülenmişti. Hemen ardından bu kişinin Murat Başoğlu'nun öz yeğeni Burcu Başoğlu olduğu iddia edilmiş ancak Murat Başoğlu bu iddiaları kati bir dille reddetmişti. Ancak gerçekler er ya da geç gün yüzüne çıkmış, teknedeki kadının Murat Başoğlu'nun yeğeni Burcu Başoğlu olduğu, Burcu Başoğlu'nun eşi Selçuk Kabadayı tarafından doğrulanmıştı. Ardından Selçuk Kabadayı hem Murat Başoğlu'na hem de Burcu Başoğlu'na tazminat davası açmıştı. Dava kapsamında Burcu Başoğlu'nun eşi Selçuk Kabadayı ifade verdi.

Skandal olayda kendisine dava açılan Murat Başoğlu, alınan ifadesinde “Kadının adı Olga'ydı. Plajda ayaküstü tanışıp seviştik” demiş, yeğeni de, kadının kendisi olduğunu reddetmişti.

Burcu Başoğlu'nun eşi Selçuk Kabadayı, fotoğraftaki kadının eşi olduğunu açıkladı!

“NE OLGA’SI?”

Burcu Başoğlu’nun eşi Selçuk Kabadayı dün savcıya gidip şu ifadeyi verdi: “Görüntülere bakar bakmaz teknedeki kadının karım olduğunu anladım. Burcu zaten o tarihlerde Bodrum'daydı. İnsan karısını uzaktan bile tanır. Yıkıldım. O kadın, Olga falan değil. Burcu’nun ta kendisi! Ahlaksız ve reziller.”

HAYASIZLIKTAN HAPİS CEZASI

Murat Başoğlu ile ilişki yaşadığı öz yeğeni Burcu Başoğlu'na ‘Hayasızlık'tan dava açıldı.

BEKLENEN OLDU

Öz yeğeni ile yaşadığı ilişki ile gündeme gelen Murat Başoğlu, eşi Hande Bermek Başoğlu ile anlaşmalı bir şekilde boşandı.

TANINMAMAK İÇİN ŞAPKA TAKTI

Murat Başoğlu'nun adliye çıkışı tanınmamak için şapka ve gözlük takması dikkatlerden kaçmadı.

GÜLÜŞÜP ŞAKALAŞTILAR

Murat Başoğlu ile Hande Bermek Başoğlu'nun rahat tavırları ve birbirleriyle şakalaşmaları dikkat çekmişti.

13 Eylül 2017 - MagazinYorum yazarak Tanış Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Tanış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Günün MVP'si kim olur ?

YÜKLENİYOR