Yıldız Tilbe'nin kızı şaşırttı

Hem şarkılarıyla hem de yaşadıklarıyla her döneme damga vuran isimlerden biri Yıldız Tilbe'nin kızı görenleri şaşırtmaya devam ediyor.

Şimdilerde sosyal medyayı aktif kullanmasıyla birlikte daha fazla popüler olan Yıldız Tilbe'nin kendinden sadece 17 yaş küçük bir çocuğu olduğunu biliyor muydunuz? Her zaman şarkılarıyla ön plana çıkan Yıldız Tilbe'nin kendinden 17 yaşı küçük kızını görünce bu kadar benzerlik fazla diyeceksiniz.

Yıldız Tilbe henüz 16 yaşındayken, 1984 yılında 15 gün önce tanıştığı ve ne iş yaptığını dahi bilmediği Güngör Karahan ile kaçarak evlendi. Eşi 1 ay sonra askere gitti. Eşi dönünceye kadar kızı Sezen Burçin dünyaya geldi.

Bu evlilik 6 yıl sürdü ve 1990 yılında eşinden boşandı. Herkes Yıldız Tilbe'nin çocuğunun olup olmadığını merak ediyordu. Yıldız Tilbe'nin sadece bir kızı bulunuyor. Çok ön plana çıkmasa da sanat camiası tarafından biliniyor.

İşte 51 yaşındaki Yıldız Tilbe'nin, çok sevdiği Sezen Aksu'nun adını verdiği biricik kızı Sezen Burçin.

Yıldız Tilbe, kızı Sezen Burçin'i, Serdar Özden ile böyle evlendirmişti.

Düğüne Demet Akalın, Alişan ve Rober Hatemo da katılmıştı. Ancak Sezen Burçin'in bu evliliği uzun sürmedi.

Serdar Özden'den boşanan Sezen Burçin ikinci evliliğini yaptı. Bu evlilikten iki çocuğu bulunmakta.

12 Eylül 2017 - MagazinYorum yazarak Tanış Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Tanış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Günün MVP'si kim olur ?

YÜKLENİYOR