Alkoçlar'ın sözlerine Esmersoy'dan açıklama

Bir zamanlar arkadaş olan ikili arasındaki gerilim gittikçe artıyor. Aslışah Alkoçlar'ın sözlerine Burcu Esmersoy'dan cevap geldi.

Burcu Esmersoy ve Aslışah Alkoçlar arasında sular ısınmaya devam ediyor. Önceki gün arasının bozuk olduğu Burcu Esmersoy hakkında açıklama yapan Aslışah Alkoçlar'a cevap gecikmedi. Sevgilisi Berk Suyabatmaz ile görüntülenen Burcu Esmersoy'un sözleri Aslışah Alkoçlara'a ağır gelecek gibi.

Aslışah Alkoçlar ve Burcu Esmersoy'un arası, her ikisininde farklı zamanlar birlikte olduğu Esat Yontunç yüzünden bozulmuştu. Esat Yontunç evlendi ancak Aslışah Alkoçlar ve Burcu Esmersoy arasındaki gerginlik bitmedi.

Aslışah Alkoçlar (24) önceki gün arasının limoni olduğu Burcu Esmersoy (41) için şu açıklamayı yapmıştı:

“O benden yaşça çok büyük. Aramızdaki gerginliğin sebebi ise ‘kızsal’ bir durumdan kaynaklanıyor. Belki de kıskançlık var. Herkesi kendi haline bırakıyorum.”

Burcu Esmersoy ile yeni sevgilisi Berk Suyabatmaz önceki akşam Arnavutköy’de romantik bir mekanda yemek yedi.

Mekan çıkışı Burcu Esmersoy konuyla ilgili şunları söyledi: “Herkes kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor. Beni bu işlerin içine sokmayın.”

Dedikoduya göre; Aslışah, Burcu Esmersoy’u kıskanıyor. Kızdırmak için de Burcu’nun kendinden 17 yaş büyük olduğunu vurguluyor.

EL HAREKETLİ KAVGA

Aslışah Alkoçlar'ın Çeşme’deki bir mekanda karşılaştığı Burcu Esmersoy’la tartışma yaşadığı iddia edilmişti.

Burcu Esmersoy’un Çeşme’deki kavgada Aslışah Alkoçlar'a el hareketi yaptığı iddialar arasındaydı.

13 Eylül 2017 - GündemYorum yazarak Tanış Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Tanış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Günün MVP'si kim olur ?

YÜKLENİYOR