Hande Bermek sessizliğini bozdu

Murat Başoğlu, eşi Hande Bermek Başoğlu ile anlaşmalı bir şekilde boşandı. Günlerdir sessizliğini koruyan Bermek avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.

Tüm süreç boyunca sessizliğini koruyan Hande Bermek ise boşanmanın ardından ilk kez konuştu.

Avukatı aracılığıyla bir açıklama yapan Hande Bermek " yapılan asılsız haberlere dava açacağız" dedi.

İŞTE HANDE BERMEK'İN AÇIKLAMASI

'BASIN AÇIKLAMASI

Müvekkilim Hande Bermek ve Murat Başoğlu gördükleri lüzum üzerine ortaklaşa bir kararla evliliklerini sonlandırma kararı almış ve 11.09.2017 tarihinde anlaşmalı olarak boşanmışlardır.

Tüm kamuoyunun gözleri önünde yaşanan bu çok zorlu süreçte müvekkilim ve ailesi hakkında birçok asılsız, hiçbir hukuki mesnete dayanmayan, hakaret ve tehdit boyutuna varan çeşitli haberler ve yayınlar yapılmıştır. Müvekkilim Hande Bermek bütün yapılmış ve yapılacak haberler ve yayınlar için hukuki ve cezai haklarını sonuna kadar kullanarak sorumlular hakkında gereken tüm başvuruları yapacağını üzülerek bildirmektedir. Bundan sonraki sürece saygı gösteren herkese teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Hande Bermek Vekili

Av.Aslı Çelik Hatemi'

12 Eylül 2017 - MagazinYorum yazarak Tanış Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Tanış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Günün MVP'si kim olur ?

YÜKLENİYOR