Aç kalmamak için çiğ et yiyordu ifşa oldu

Bu adamın adı Bear Grylls. İsmen belki bilmiyor olabilirsiniz ama onu doğada aç kalmamak için yediği çiğ hayvan etleri ile tanıyabilirsiniz.

Yaptığı belgeselde zorlu doğa koşullarında bir insanın nasıl hayatta kalabileceğinin en çarpıcı örneklerini veriyor. Helikopterin yanaşamayacağı yerlerde, beline ip bağlayarak ağaçların tepelerine iniyor. Çöllerin derinliklerine ya da Alplerin zirvesine zorlu yolculuklar yapıyor. Azgın sularla savaşıyor. Normal şartlar altında asla ağzınıza alamayacağınız canlılarla besleniyor. Ancak bu çılgın adam ile ilgili öyle bir iddia ortaya atıldı ki tüm dünyaya rezil olabilir. Bear Grylls bir dolandırıcı mı?

Issız gösterilen yerlere başka insanlarında ayak bastığı görülmüş. Sadece kameralar açıkken çiğ et yediği onun harici ekip arkadaşlarıyla birlikte yemek yediği görüntüler ortaya çıkmış, ardından da vahşi hayatta değil otelde kaldığı iddia edildi.

17 Temmuz 2017 - GündemYorum yazarak Tanış Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Tanış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Günün MVP'si kim olur ?

YÜKLENİYOR