- 13 Şubat 2018

Gülben Ergen hakkında skandal iddia!

Son dönemin en çok konuşulan kadınlarından biri olan Gülben Ergen hakkında, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında inanılmaz bir iddia ortaya atıldı. Eğer iddiaları doğruysa ortalık çok fena karışacak.

2/10

Gülben Ergen hakkında söylenenlerin ardı arkası bir türlü kesilmiyor. Eşi Erhan Çelik'i evli iş adamı Tolga Duğles ile aldattığı iddia edilen Gülben Ergen'e aynı zamanda Yeşim Salkım ve Seren Serengil'de savaş açmıştı. Hatta Seren Serengil sırf bu nedenle zorlama 3 gün hapis cezasına çarptırılmıştı. Gülben Ergen hakkında şimdi ortaya çıkan iddialar ise yenir yutulur cinsten değil...

3/10

Söylemezsem Olmaz programında bu sabah önce Gülben Ergen’in Tolga Duğles olduğu iddia edilen kişiyle 2014 yılına ait fotoğrafları ekrana geldi. Bu fotoğraf sonrası yorumcu Ali Eyüboğlu, “Artık ne diyeyim, bu iddialar doğruysa ahlaksızlığın zirvesi” ifadesini kullandı!..

5/10

Bu arada Söylemezsem Olmaz’da, bu fotoğraftan 6 ay sonra 22 Nisan 2014’te ise Gülben Ergen’in Antalya’da bir açılışa katıldığı sırada bayılıp çocuğunu düşürdüğü ileri sürüldü.

6/10

Gülben Ergen’in bayılma anı ve Erhan Çelik’in kucağında taşıdığı görüntüler de ekrana getirilirken, bu bayılmanın da çocuğu düşürmesinden kaynaklandığı iddia edildi. Bu düğüm sadece Gülben Ergen tarafından çözülecek gibi duruyor.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Tanış Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Tanış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

YÜKLENİYOR